Ev / 1. Küme / 15 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

15 ŞUBAT CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR  3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR GÜLBAHÇE SPOR 4 2
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK ÇALI SPOR 4 0
ATICILAR 1 13.30 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR EMNİYET SPOR 2 1
ATICILAR 1 15.30 U 17 1.K. CİHAN SPOR TÜTÜN SPOR 1 4
ATICILAR 2 11.30 U 17 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 2 4
ATICILAR 2 13.30 U 17 ELİT ATICILAR SPOR KESTEL BLD.SPOR 2 0
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 3 2
VATAN 13.30 U 17 1.K. GÜRSU BLD.SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR 1 2
VATAN 15.30 U 17 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK AKPINAR İDYURDU 3 2
ALTINOVA 11.30 U 17 ELİT YOL SPOR DEMİRTAŞ SPOR 1 1
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR ÇAĞLAYAN SPOR 2 3
ALTINOVA 15.30 U 17 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK DEMİRCİ SPOR 5 2
PANAYIR 13.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR KARACABEY BLD.SPOR 2 1
PANAYIR 15.30 U 17 1.K. PANAYIR SPOR İNG.DOĞAN SPOR 1 0
OVAAKÇA 15.30 U 17 KLASMAN OVAAKÇA SPOR BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR 0 0
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER İNANÇ SPOR 0 3
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK M.K.PAŞASPOR BLD. 4 6
SOĞANLI 15.30 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR ARABAYATAĞI SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR M.K.PAŞA 2014  SPOR 3 0
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 1.K. BAĞLARBAŞI SPOR BURGAZ SPOR 6 1
BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 KLASMAN NİLÜFER FSM SPOR TUNA GENÇLİK 0 4
HÜRRİYET 11.30 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR 3 1
HÜRRİYET 13.30 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR HAMİTLER SPOR 2 2
HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YİĞİTLER SPOR 1 4
FETHİYE 11.30 U 17 1.K. BALKAN SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 0
FETHİYE 13.30 U 17 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR GEMLİK BLD.SPOR 0 1
FETHİYE 15.30 U 17 ELİT FETHİYE İD.YURDU ALTINOK SPOR 9 0
DİKKALDIRIM 11.00 U 17 ELİT HÜD.DİKKALDIRIM SPOR BURSA GÜVEN SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 13.00 U 13 KLASMAN ÇAMLICA SPOR ORHANELİ SPOR 2 3
DİKKALDIRIM 14.30 U 13 1.K. HÜD.KARTAL SPOR AKHİSARDEMİR SPOR 2 2
DİKKALDIRIM 16.00 U 17 KLASMAN HÜD.KARTAL SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR 0 1
EMEK 10.30 U 13 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR MERİNOS 1938 SPOR 1 0
EMEK 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRCİ SPOR BURSA YILDIRIM SPOR 1 4
Ş.BAŞOL 11.30 U 17 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR ELMASBAHÇE SPOR 2 0
Ş.BAŞOL 13.30 U 17 KLASMAN MİLLET MH.SPOR HARMANCIK SPOR 4 1
Ş.BAŞOL 15.30 U 17 1.K. YAVUZSELİM SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 1 0
ARABAYATAĞI 13.30 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR İVAZPAŞA SPOR 0 1
ARABAYATAĞI 15.30 U 17 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 1 3
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN Ç.MEHMET GENÇLİK ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 1 0
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ ÇEKİRGE SPOR 3 3
HACIVAT 15.30 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK YENİŞEHİR BLD.SPOR 1 2
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN KARAPINAR SPOR ÜÇEVLER SPOR 1 3
KESTEL TOKİ 13.30 U 17 KLASMAN DEMETEVLER SPOR BURSA YILDIZ ORDU SPOR 2 3
KESTEL TOKİ 15.30 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR 3 0
GEMLİK İLÇE 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR HACIVAT SPOR 3 2
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 1.K. GEMLİK ALTINAYAKLAR SIRAMEŞELER SPOR 0 1
UMURBEY 15.30 U 17 1.K. UMUR SPOR MUDANYA SPOR 0 7
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ EMEK SPOR 2 1
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR EMEK SPOR 1 1
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR ILGAR SPOR 0 1
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN MİLLET MH.SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 11.30 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR GAZİPAŞA SPOR 2 0
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. YENİCE SPOR VAKIF SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. KAFKAS SPOR K.ÇEŞME KANARYA 3 3
KARACABEY SUNİ 16.00 U 13 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 0 2
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 13 KLASMAN KAVAKLIGÜCÜ SPOR NİLÜFER 16 SPOR 0 4
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 17 KLASMAN ÇİMEN SPOR YUNUSELİ SPOR 2 2

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir