Ev / 2. Küme / 16 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

16 ŞUBAT PAZAR SONUÇLARI

MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR PAMUKOVA 1968 5 1
ATICILAR 1 12.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR FETHİYE İD.YURDU 2 0
ATICILAR 1 13.30 2.KÜME AHISKA SPOR BEYAZIT GENÇLİK 4 0
ATICILAR 1 15.30 2.KÜME MURADİYE SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 2 3
ATICILAR 2 11.00 U 13 ELİT ZAFER SPOR ELMASBAHÇE SPOR 1 6
ATICILAR 2 12.30 U 13 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR HOCA KÖY SPOR 0 3
ATICILAR 2 14.00 U 13 KLASMAN GÜRSU SPOR ZEYTİN SPOR 6 0
ATICILAR 2 15.30 2.KÜME İNANÇ SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 4 2
VATAN 12.30 U 13 1.K. GÜRSU BLD.SPOR TUNA GENÇLİK 0 0
VATAN 14.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENLİKIZIK SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 0 8
VATAN 15.30 U 13 1.K. BARBAROS SPOR BOSCH SPOR 0 1
ALTINOVA 11.00 U 13 1.K. K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR Oynanmadı
ALTINOVA 12.30 U 13 KLASMAN K.ÇEŞME KANARYA SPOR GÜNEŞTEPE SPOR 2 0
ALTINOVA 14.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR YOL SPOR 0 2
ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR GENÇLERGÜCÜ 0 2
DEMİRTAŞ 11.00 U 13 KLASMAN İSMETİYE SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 2 1
DEMİRTAŞ 13.00 U 13 1.K. TÜTÜN SPOR FİDYE KIZIK SPOR 8 0
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR M.K.PAŞASPOR BLD. 2 2
PANAYIR 10.30 U 13 KLASMAN PANAYIR SPOR DEMİRYOLU SPOR 3 0
PANAYIR 12.00 U 13 1.K. BURSA ÇELTİK SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR 1 5
PANAYIR 13.30 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR MAKSEM SPOR 2 4
PANAYIR 15.30 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ İNG.ORHANİYE SPOR 0 3
OVAAKÇA 15.30 2.KÜME OVAAKÇA SPOR KERAMET SPOR 12 0
MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR DEMİRTAŞ SPOR 1 2
MERİNOS 14.30 U 13 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR ORTABAĞLAR SPOR 2 1
SOĞANLI 12.00 U 13 ELİT ALTINSABAN SPOR EMEK SPOR 2 2
SOĞANLI 13.30 2.KÜME MUTLULAR SPOR ÖRNEKKÖY SPOR 3 2
SOĞANLI 15.30 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR AKPINAR İD.YURDU 2 0
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN BORDO SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 1 1
BAĞLARBAŞI 13.30 SÜPER L. HAMİTLER SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR 0 4
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR BURGAZ SPOR 0 4
HÜRRİYET 12.00 U 13 KLASMAN ALTINOK SPOR İZNİK SPOR 1 0
HÜRRİYET 13.30 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR BAHAR SPOR 2 1
HÜRRİYET 15.30 2.KÜME YUNUSELİ SPOR SELİM SPOR 1 8
FETHİYE 12.00 U 13 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK HACIVAT G.BİRLİĞİ 0 1
FETHİYE 13.30 2.KÜME DEMİRCİ SPOR BÜYÜK ORHAN SPOR 9 0
FETHİYE 15.30 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR İZNİK SPOR 0 1
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 KLASMAN ODUNLUK SPOR BAHAR SPOR 3 0
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 1.K. HÜD.DİKKALDIRIM SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR 4 0
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR İNEGÖL SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 15.30 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR AHMETPAŞA SPOR 7 2
EMEK 11.00 U 13 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR HAMİTLER SPOR 0 3
EMEK 12.30 U 13 KLASMAN YUNUSELİ SPOR GÜRSU YENİDOĞAN SPOR 0 6
EMEK 14.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR ATICILAR SPOR 3 2
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 1.K. YAVUZSELİM SPOR KUMLA GENÇLİK 5 1
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME SİNANDEDE UFUK SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 2 2
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 3
ARABAYATAĞI 12.30 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR 2 0
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 1.K. VAKIF SPOR MİLLET MH.SPOR 2 3
ARABAYATAĞI 15.30 2.KÜME VAKIF SPOR ÇALI SPOR 0 1
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN YİĞİTLER SPOR İNANÇ SPOR 1 0
HACIVAT 13.30 2.KÜME ESENEVLER SPOR ALAACHIRKA SPOR 2 6
HACIVAT 15.30 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR SIRAMEŞELER SPOR 0 7
KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER 1 2
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLASMAN AĞAKÖY SPOR M.KEMAL PAŞA SPOR BLD. 3 1
KESTEL TOKİ 15.30 U 13 1.K. KESTEL BLD.SPOR BALKAN SPOR 7 0
GEMLİK SUNİ 13.30 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR BURSA SPOR 0 6
GEMLİK SUNİ 15.30 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN BAYINDIR SPOR 7 1
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR AKHİSAR DEMİR 3 1
ORG.GÖL 13.30 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ ORHANGAZİ FUT.KLB 2 3
ORG.GÖL 15.30 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. ZAFER SPOR 0 1
İZNİK DIŞ 15.00 2.KÜME BOYALICA SPOR KAZIKLI SPOR 1 4
İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME CERRAH SPOR DEĞİRMENTEPE SPOR 4 0
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR HÜRRİYET SPOR 1 0
İNG.SANAYİ 11.30 U 17 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 9 1
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 ELİT KAFKAS SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 7 0
İNG.SANAYİ 15.30 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR İNG.MOBİLYA SPOR 0 2
YENİCE 13.00 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR KAFKAS SPOR 1 3
YENİCE 14.30 U 13 KLASMAN İNG.ORHANİYE SPOR YENİŞEHİR BLD.SPOR 1 2
YENİŞEHİR 13.30 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR SAMANLI SPOR 0 1
YENİŞEHİR 15.30 2.KÜME SÖYLEMİS BAŞAK SPOR VATAN SPOR 0 1
MUDANYA 15.30 2.KÜME KUMYAKA SPOR TUNA GENÇLİK 0 0
GÜZELYALI 13.00 U 13 KLASMAN BURGAZ SPOR NAMIKKEMAL SPOR 2 1
GÜZELYALI 15.30 2.KÜME TİRİLYE SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR 12 1
KELES 15.30 SÜPER L. KELES GENÇLİK GÖRÜKLE İPEK 0 4
ORHANELİ 13.00 2.KÜME BURSA KARINCALIGÜCÜ NAMIKKEMAL SPOR 0 5
ORHANELİ 15.30 SÜPER L. ORHANELİ SPOR ODUNLUK SPOR 2 0
KARACABEY SUNİ 12.00 U 13 1.K. KARACABEY BLD.SPOR HÜRRİYET SPOR 4 2
KARACABEY SUNİ 13.30 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR ROMAN GENÇLİK 0 3
KARACABEY SUNİ 15.30 2.KÜME ULUDAĞ SPOR ÇİMEN SPOR 0 0
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN ÇİMEN SPOR YILDIRIM ERİKLİ SPOR 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME AKAR SPOR KARACABEY ESNAF SPOR 2 2
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME YALINTAŞ SPOR ÇIRPANGÜCÜ SPOR 2 3

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir