Ev / 2. Küme / 22 VE 26 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

22 VE 26 ŞUBAT FUTBOL PROGRAMI

22 ŞUBAT CUMARTESİ
ATICILAR 1 13.30 U 17 1.K. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR YAVUZSELİM SPOR
ATICILAR 1 15.30 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR ATICILAR SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 13 ELİT BURSA SPOR YOL SPOR
ATICILAR 2 13.30 U 17 1.K. ELMASBAHÇE SPOR BOSCH SPOR
ATICILAR 2 15.30 U 17 ELİT ZAFER SPOR ARABAYATAĞI SPOR
VATAN 14.30 U 13 KLASMAN BAHAR SPOR FATİHGÜCÜ KS.SPOR
VATAN 16.00 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR YENİ KARAMAN SPOR
ALTINOVA 11.30 U 17 KLASMAN BURSA 19  MAYIS SPOR ERİKLİGÜCÜ SPOR
ALTINOVA 13.30 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK BEYAZIT GENÇLİK
ALTINOVA 15.30 U 13 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK İZNİK SPOR
DEMİRTAŞ 15.30 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR BALKAN SPOR
MERİNOS 13.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK SOĞUKKUYU SPOR
SOĞANLI 11.30 U 17 KLASMAN SOĞANLI K.B. NİLÜFER SPOR KARAPINAR SPOR
SOĞANLI 13.30 U 17 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR
SOĞANLI 15.30 U 17 1.K. SIRAMEŞELER SPOR UMUR SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN NİLÜFER 16 SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR DEMETEVLER SPOR
BAĞLARBAŞI 15.30 U 17 KLASMAN YUNUSELİ SPOR PANAYIR GÜNEŞ SPOR
HÜRRİYET 11.30 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YENİ KARAMAN SPOR
HÜRRİYET 13.30 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR NİLÜFER FSM. SPOR
HÜRRİYET 15.30 U 17 ELİT ALTINOK SPOR YOL SPOR
FETHİYE 12.00 U 13 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR GÜRSU SPOR
FETHİYE 13.30 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
FETHİYE 15.30 U 17 1.K. EMNİYET SPOR İNG.YENİCE SPOR
DİKKALDIRIM 13.30 U 17 KLASMAN BURSA İD.OCAĞI SPOR KARADENİZ GÜVEN SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR ÇİMEN SPOR
EMEK 11.30 U 17 1.K. GÖRÜKLE İPEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
EMEK 13.30 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU MİLLET MH.SPOR
Ş.BAŞOL 11.30 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ ALTINOVA GENÇLİK
Ş.BAŞOL 13.30 U 13 1.K. YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ KARACABEY BLD.SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 U 13 KLASMAN BURSA YILDIRIM SPOR ÇALI SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 U 13 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR PANAYIR SPOR
ARABAYATAĞI 15.30 U 17 1.K. VAKIF SPOR PANAYIR SPOR
HACIVAT 11.30 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR FETHİYE İD YURDU
HACIVAT 13.30 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK OVAAKÇA SPOR
HACIVAT 15.30 U 13 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
KESTEL İLÇE 15.30 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR 19 MAYIS SPOR
KESTEL TOKİ 11.30 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR HAMİTLER SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 13 1.K. KUMLA GENÇLİK GENÇ SARAY GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 15.30 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
UMURBEY 15.30 SÜPER L. VEFA SPOR KELES GENÇLİK
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.K. ORHANGAZİ FUT.KLB. HÜD.DİKKALDIRIM
İNG.KURTULUŞ 11.30 U 17 KLASMAN DOĞUGÜCÜ SPOR ÇEKİRGE SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR NAMIKKEMAL SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 U 17 1.K. İNG.DOĞAN SPOR EMEK SPOR
İNG.SANAYİ 11.30 U 17 ELİT KAFKAS SPOR ALTINSABAN SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ SPOR FETHİYE İD YURDU
YENİCE 12.00 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR HÜD.KARTAL SPOR
YENİCE 16.00 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
YENİŞEHİR 12.00 U 13 KLASMAN YENİŞEHİR BLD.SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
YENİŞEHİR 14.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GÜRSU BLD.SPOR
GÜZELYALI 15.30 U 17 1.K. BURGAZ SPOR GAZİPAŞA SPOR
MUDANYA 15.30 U 17 1.K. MUDANYA SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
ORHANELİ 14.00 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR ODUNLUK SPOR
HARMANCIK 14.00 U 17 KLASMAN HARMANCIK SPOR İVAZPAŞA SPOR
GÖRÜKLE 15.30 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
KARACABEY DIŞ 13.30 U 17 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ NİLÜFERSPOR 1987
KARACABEY DIŞ 15.30 U 17 1.K. KARACABEY BLD.SPOR CİHAN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN KAVAKLI GÜCÜ SPOR AHMET PAŞA SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 U 17 KLASMAN M.K.PAŞASPOR BLD. ŞÜKRANİYE SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
23 ŞUBAT PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR HENDEK SPOR
YENİŞEHİR İLÇE 14.0 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE BEYOĞLU YENİÇARŞI
ATICILAR 1 10.00 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR DEMİRCİ SPOR
ATICILAR 1 11.30 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR DEMİRCİ SPOR
ATICILAR 1 13.30 2.KÜME BAHAR SPOR KUMYAKA SPOR
ATICILAR 1 15.30 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA KARADENİZ GÜVEN
ATICILAR 2 10.00 U 13 1.K. ATICILAR SPOR YAVUZSELİM SPOR
ATICILAR 2 11.30 2.KÜME KARTAL SPOR MURADİYE SPOR
ATICILAR 2 13.30 2.KÜME SELİM SPOR KARINCALIGÜCÜ
ATICILAR 2 15.30 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR YUNUSELİ SPOR
VATAN 10.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇE SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
VATAN 12.00 U 13 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BURGAZ SPOR
VATAN 13.30 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR SİNANDEDE UFUK SPOR
VATAN 15.30 2.KÜME VATAN SPOR DEMİRYOLU SPOR
ALTINOVA 10.00 U 13 1.K. TUNA GENÇLİK VATAN SPOR
ALTINOVA 11.30 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR NİLÜFER FSM SPOR
ALTINOVA 13.30 2.KÜME MAKSEM SPOR SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR
ALTINOVA 15.30 2.KÜME TUNA GENÇLİK ESENEVLER SPOR
PANAYIR 11.30 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
PANAYIR 13.30 2.KÜME KAZIKLI SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
PANAYIR 15.30 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ İNG.OSMANİYE SPOR
DEMİRTAŞ 11.00 U 13 ELİT KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR BURSA 19  MAYIS SPOR
DEMİRTAŞ 13.00 U 13 KLASMAN İSMETİYE SPOR YILDIRIM BLD.JİM.
DEMİRTAŞ 15.30 SÜPER L. İSMETİYE SPOR KURTULUŞ SPOR
SOĞANLI 10.30 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR YİĞİTLER SPOR
SOĞANLI 12.00 U 13 KLASMAN Ç.HAVUZLAR SPOR ÇAMLICA SPOR
SOĞANLI 13.30 2.KÜME ALACAHIRKA SPOR TİRİLYE SPOR
SOĞANLI 15.30 2.KÜME SIRAMEŞELER SPOR BEYAZIT GENÇLİK
HÜRRİYET 11.00 U 13 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK SIRAMEŞELER SPOR
HÜRRİYET 12.30 U 13 1.K. HÜRRİYET SPOR NİLÜFER BEŞEVLER SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 13 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR İVAZPAŞA SPOR
HÜRRİYET 15.30 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR ORHANELİ SPOR
FETHİYE 12.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU ZAFER SPOR
FETHİYE 14.00 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR MUSTAFA GÖNDEN SPOR
FETHİYE 15.30 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU VAKIF SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR ÇİMEN SPOR
BAĞLARBAŞI 13.30 U 13 1.K. BOSCH SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. EMEK SPOR ELMASBAHÇE SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 KLASMAN NİL.ERTUĞRUL SPOR HOCA KÖY SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 1.K. NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR BURSA GÜVEN SPOR
DİKKALDIRIM 15.30 SÜPER L. ODUNLUK SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
EMEK 11.30 U 13 ELİT EMEK SPOR B.İDMANOCAĞI SPOR
EMEK 13.00 U 13 1.K. GÖRÜKLE İPEK SPOR GEÇİT SPOR
EMEK 14.30 U 13 1.K. BALKAN SPOR K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR
Ş.BAŞOL 10.30 U 13 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR BARBAROS SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 1.K. MİLLET MH.SPOR TÜTÜN SPOR
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME SAMANLI SPOR BURSA İPEKYOLU
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR KAFKAS SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 İŞİTME ENGELLİ B.YILDIRIM İŞİTME ENGELLİ TORBALI İŞİTME ENGELLİ
ARABAYATAĞI 15.30 SÜPER L. HACIVAT SPOR MİLLET MH.SPOR
HACIVAT 11.00 U 13 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ YUNUSELİ SPOR
HACIVAT 12.30 U 13 KLASMAN Ç.MEHMET GENÇLİK BORDO SPOR
HACIVAT 14.00 U 13 1.K. FİDYEKIZIK SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
HACIVAT 15.30 2.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR İNG.MOBİLYA SPOR
KESTEL TOKİ 12.30 U 13 1.K. BURSA YILDIZORDU SPOR GÜRSU BLD.SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLASMAN GÜRSU Y.DOĞAN SPOR ÇİLEK SPOR
GEMLİK İLÇE 15.30 SÜPER L. GEMLİK SPOR DUAÇINAR SPOR
GEMLİK SUNİ 13.30 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR ORTABAĞLAR SPOR
GEMLİK SUNİ 15.30 2.KÜME 1922 GEM.GÜVEN SPOR İNANÇ SPOR
UMURBEY 13.30 U 13 KLASMAN UMUR SPOR CİHAN SPOR
UMURBEY 15.30 U 13 KLASMAN GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR KARAPINAR SPOR
ORG.GÖL 11.30 2.KÜME KERAMET SPOR MUTLULAR SPOR
ORG.GÖL 13.30 2.KÜME BAYINDIR SPOR OVAAKÇA SPOR
ORG.GÖL 15.30 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
İZNİK SUNİ 13.00 2.KÜME BOYALICA SPOR AHISKA SPOR
İZNİK İLÇE 15.30 SÜPER L. İZNİK SPOR HAMİTLER SPOR
İNG.KURTULUŞ 13.30 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR ARABAYATAĞI SPOR
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR YAVUZSELİM SPOR
İNG.SANAYİ 13.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR ALTINSABAN SPOR
İNG.SANAYİ 15.30 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR CERRAH SPOR
YENİCE 11.00 U 13 KLASMAN YENİCE SPOR ILGAR SPOR
KARACABEY DIŞ 15.30 2.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR YALINTAŞ SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 15.30 SÜPER L. M.K.PAŞA SPOR BLD. GÜRSU BLD.SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR AĞAKÖY SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 14.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR GEMLİK BLD.SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 15.30 U 13 KLASMAN M.K.PAŞASPOR BLD. DEMİRTAŞ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 11.30 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR KARACABEY BLD.SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME ROMAN SPOR ÇİMEN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME AKAR SPOR ULUDAĞ SPOR
26 ŞUBAT ÇARŞAMBA
SOĞANLI 16.00 U 14 PLAY OF BURSA GÜVEN SPOR BURSA 19 MAYIS
ALTINOVA 16.00 U 14 PLAY OF KÜÇÜK B.O.K.K.S.BAŞAK SPOR ZAFER SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir