Ev / 2. Küme / 1 MART PAZAR SONUÇLARI

1 MART PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR YENİŞEHİR BLD. 0 1
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR MALTEPE SPOR 4 2
ATICILAR 1 11.30 U 13 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR BAHAR SPOR 3 1
ATICILAR 1 13.30 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK SAMANLI SPOR 1 6
ATICILAR 1 15.30 2.KÜME MURADİYE SPOR BÜYÜKORHAN SPOR 1 1
ATICILAR 2 11.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK BURSA YILDIRIM SPOR 2 3
ATICILAR 2 13.30 2.KÜME SİNANDEDE UFUK SPOR İNG.ORHANİYE SPOR 3 2
ATICILAR 2 15.30 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR HACIVAT SPOR 2 2
VATAN 11.00 U 13 1.K. VATAN SPOR BURSA YILDIZORDU SPOR 0 10
VATAN 12.30 U 13 KLASMAN CİHAN SPOR MERİNOS 1938 SPOR 1 5
VATAN 14.00 U 13 ELİT YOL SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR 4 1
VATAN 15.30 U 13 1.K. BARBAROS SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 6 0
ALTINOVA 12.30 U 13 1.K K.BALIKLI OKKS BAŞAK SPOR KESTEL BLD.SPOR 0 5
ALTINOVA 14.00 U 13 KLASMAN FATİH GÜCÜ SPOR ORHANELİ SPOR 0 3
ALTINOVA 15.30 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR BURGAZ SPOR 3 2
DEMİRTAŞ 11.00 U 13 1.K. TÜTÜN SPOR VAKIF SPOR 4 0
PANAYIR 14.00 U 13 KLASMAN PANAYIR SPOR İVAZPAŞA SPOR 1 0
PANAYIR 15.30 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR AHMETPAŞA SPOR 0 5
OVAAKÇA 13.30 2.KÜME OVAAKÇA SPOR 1922 GEM.GÜVEN SPOR 2 2
MERİNOS 13.30 2.KÜME DEMİRYOLU SPOR MAKSEM SPOR 1 0
SOĞANLI 12.00 BAYANLAR SOĞANLI K.BOYU NİLÜFER ÇİMEN SPOR 19 0
SOĞANLI 14.00 U 13 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR M.K.PAŞASPOR BLD. 1 2
SOĞANLI 15.30 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK KERAMET SPOR 6 1
BAĞLARBAŞI 10.30 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR FETHİYE İD.YURDU 0 0
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN ÇAMLICA SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK 1 6
BAĞLARBAŞI 13.30 2.KÜME İNANÇ SPOR ÖRNEKKÖY SPOR 1 4
BAĞLARBAŞI 15.30 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR VEFA SPOR 1 3
HÜRRİYET 10.30 U 13 KLASMAN ALTINOK SPOR ALTINOVA GENÇLİK 2 2
HÜRRİYET 12.00 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR İNEGÖL SPOR 0 1
HÜRRİYET 13.30 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR ALACAHIRKA SPOR 1 2
HÜRRİYET 15.30 2.KÜME MUTLULAR SPOR BAYINDIR SPOR 3 1
FETHİYE 10.30 U 13 1.K NİL.BEŞEVLER SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ 1 0
FETHİYE 12.00 U 13 KLASMAN ÇALI SPOR NAMIKKEMAL SPOR 1 4
FETHİYE 13.30 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU ÇALI SPOR 1 2
FETHİYE 15.30 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU KESTEL BLD.SPOR 0 1
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 KLASMAN ODUNLUK SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR 1 3
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR KAFKAS SPOR 3 1
DİKKALDIRIM 14.00 U 13 1.K GENÇSARAY GENÇLİK ATICILAR SPOR 2 1
DİKKALDIRIM 15.30 2.KÜME DEMİRCİ SPOR SELİM SPOR 2 2
EMEK 11.00 U 13 KLASMAN DEMİRCİ SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 1 7
EMEK 12.30 U 13 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR HAMİTLER SPOR 3 3
EMEK 14.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR BALKAN SPOR 1 0
EMEK 15.30 U 13 KLASMAN ÖZLÜCE SPOR UMUR SPOR 8 0
Ş.BAŞOL 12.00 U 13 1.K. YAVUZSELİM SPOR GÖRÜKLE İPEK SPOR İPTAL
Ş.BAŞOL 13.30 2.KÜME KARTAL SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR 3 5
Ş.BAŞOL 15.30 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR K.ÇEŞME KANARYA 2 3
ARABAYATAĞI 12.00 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR EMEK SPOR 1 0
ARABAYATAĞI 13.30 2.KÜME VAKIF SPOR VATAN SPOR Oynanmadı
ARABAYATAĞI 15.30 2.KÜME AHISKA SPOR SIRAMEŞELER SPOR Oynanmadı
HACIVAT 12.00 U 13 KLASMAN YİĞİTLER SPOR ORTABAĞLAR SPOR 0 0
HACIVAT 13.30 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR KAZIKLI SPOR 0 2
HACIVAT 15.30 2.KÜME ESENEVLER SPOR BAHAR SPOR 3 5
KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR OZANLAR GÜCÜ SPOR 0 3
KESTEL TOKİ 14.30 U 13 1.K. GÜRSU SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR Oynanmadı
KESTEL TOKİ 16.00 U 13 KLASMAN ÇİLEK SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 1 1
GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ELMASBAHÇE SPOR 2 1
ORHANGAZİ İLÇE 15.30 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ GEMLİK SPOR 0 1
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ MİLLET MH.SPOR 2 0
ORG.GÖL 14.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. BURSA GÜVEN SPOR 1 0
İZNİK DIŞ 13.30 U 13 KLASMAN İZNİK SPOR ZEYTİN SPOR 7 0
İZNİK DIŞ 15.30 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR BOYALICA SPOR 8 0
İNG.KURTULUŞ 11.30 2.KÜME CERRAH SPOR HACİVAT G.BİRLİĞİ SPOR 2 5
İNG.KURTULUŞ 13.30 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR DEĞİRMENTEPE SPOR 8 0
İNG.KURTULUŞ 15.30 SÜPER L. KARADENİZ GÜVEN ŞÜKRANİYE SPOR 0 5
İNG.SANAYİ 11.30 U 13 1.K. AKHİSARDEMİR SPOR TUNA GENÇLİK 4 2
İNG.SANAYİ 13.30 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 2 1
İNG.SANAYİ 15.30 SÜPER L. KAFKAS SPOR EMEK SPOR 1 2
MUDANYA 15.30 2.KÜME TİRİLYE SPOR TUNA GENÇLİK 2 0
GÜZELYALI 15.30 2.KÜME KUMYAKA SPOR NİLÜFER FSM SPOR 1 4
KELES 15.30 SÜPER L. KELES GENÇLİK AKHİSAR DEMİR Oynanmadı
ORHANELİ 15.30 2.KÜME KARINCALIGÜCÜ SPOR YUNUSELİ SPOR Oynanmadı
KARACABEY SUNİ 11.00 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR KARACABEY ESNAF SPOR 1 3
KARACABEY SUNİ 13.00 U 13 1.K. KARACABEY BLD.SPOR BOSCH SPOR 3 0
KARACABEY SUNİ 15.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR ROMAN SPOR 1 8
M.VAHAP ÇEKİ 13.30 2.KÜME YALINTAŞ SPOR M.K.PAŞA AKAR SPOR 8 0
M.VAHAP ÇEKİ 15.30 2.KÜME ÇİMEN SPOR ÇIRPANGÜCÜ SPOR 1 2

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir