Ev / 2. Küme / 7 VE 11 MART FUTBOL PROGRAMI

7 VE 11 MART FUTBOL PROGRAMI

07 MART 2020 CUMARTESİ
1 ATICILAR 1 12.00 U 17 1.K. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
2 ATICILAR 1 14.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR KESTEL BLD.SPOR
3 ATICILAR 1 16.00 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR PANAYIR SPOR
4 ATICILAR 2 11.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR BURSA YILDIRIM SPOR
5 ATICILAR 2 13.00 U 13 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR
6 ATICILAR 2 14.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR ÇALI SPOR
7 ATICILAR 2 16.00 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR MİLLET MH.SPOR
8 VATAN 13.00 U 13 KLASMAN YILDIRI ERİKLİ SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR
9 VATAN 14.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR BALKAN SPOR
10 VATAN 16.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
11 ALTINOVA 12.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR ZAFER SPOR
12 ALTINOVA 14.00 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR BEYAZIT GENÇLİK
13 ALTINOVA 16.00 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR
14 DEMİRTAŞ 12.00 U 13 ELİT K.KAYA KÜLTÜR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR
15 DEMİRTAŞ 14.00 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR NİLÜFERSPOR 1987
16 MERİNOS 13.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK ALTINOVA GENÇLİK
17 SOĞANLI 11.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
18 SOĞANLI 13.00 U 17 1.K. SIRAMEŞELER SPOR BOSCH SPOR
19 SOĞANLI 15.00 U 13 1.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ
20 SOĞANLI 16.30 U 13 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR YUNUSELİ SPOR
21 BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR PANAYIR SPOR
22 BAĞLARBAŞI 14.00 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
23 BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. EMEK SPOR KARADENİZ GÜVEN
24 HÜRRİYET 12.00 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR FETHİYE İD.YURDU
25 HÜRRİYET 14.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YOL SPOR
26 HÜRRİYET 16.00 U 17 ELİT ALTINOK SPOR HAMİTLER SPOR
27 FETHİYE 12.00 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR MİLLET MH.SPOR
28 FETHİYE 14.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR
29 FETHİYE 16.00 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR MERİNOS 1938 SPOR
30 DİKKALDIRIM 12.00 U 17 1.K. EMNİYET SPOR EMEK SPOR
31 DİKKALDIRIM 14.00 U 17 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI SPOR ÇEKİRGE SPOR
32 DİKKALDIRIM 16.00 U 17 1.K. GÖRÜKLE İPEK SPOR BURGAZ SPOR
33 EMEK 12.00 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR YUNUSELİ SPOR
34 EMEK 14.00 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR ORTABAĞLAR SPOR
35 EMEK 16.00 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU HARMANCIK SPOR
36 Ş.BAŞOL 12.00 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ PANAYIR GÜNEŞ SPOR
37 Ş.BAŞOL 14.00 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR
38 Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
39 ARABAYATAĞI 12.00 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR NİLÜFER FSM SPOR
40 ARABAYATAĞI 14.00 U 17 1.K. VAKIF SPOR İNG.DOĞAN SPOR
41 ARABAYATAĞI 16.00 SÜPER L. HACIVAT SPOR K.ÇEŞME KANARYA
42 HACIVAT 12.00 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ HÜD.KARTAL SPOR
43 HACIVAT 14.00 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR ATICILAR SPOR
44 HACIVAT 16.00 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR
45 KESTEL TOKİ 12.00 U 13 1.KÜME BURSA YILDIZORDU SPOR AKHİSAR DEMİR SPOR
46 KESTEL TOKİ 14.00 U 17 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN
47 KESTEL TOKİ 16.00 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR DEMETEVLER SPOR
48 GEMLİK İLÇE 16.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR ELMASBAHÇE SPOR
49 GEMLİK SUNİ 14.00 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR
50 GEMLİK SUNİ 16.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR
51 ORHANGAZİ GÖL 12.00 U 17 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ UMUR SPOR
52 İNG.KURTULUŞ 12.00 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR KARADENİZ GÜVEN
53 İNG.KURTULUŞ 14.00 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR OVAAKÇA SPOR
54 İNG.KURTULUŞ 16.00 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR İNG.YENİCE SPOR
55 İNG.SANAYİ 14.00 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR GÜRSU BLD.SPOR
56 İNG.SANAYİ 16.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
57 YENİŞEHİR 16.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR
58 MUDANYA 12.00 U 17 1.K. MUDANYA SPOR ELMASBAHÇE SPOR
59 KARACABEY SUNİ 16.00 U 17 1.K. KARACABEY BLD.SPOR YAVUZSELİM SPOR
60 M.VAHAP ÇEKİ 12.30 U 13 ELİT M.KEMAL PAŞA 2014 SPOR BURSA SPOR
61 M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB.
62 M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 17 KLASMAN M.K.PAŞASPOR BLD. ÇİMEN SPOR
08 MART 2020 PAZAR
1 ATICILAR 2 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YILDIRIM SPOR
2 YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. HENDEK SPOR
3 ATICILAR 1 12.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR MURADİYE SPOR
4 ATICILAR 1 14.00 2.KÜME BAHAR SPOR TİRİLYE SPOR
5 ATICILAR 1 16.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR KUMYAKA SPOR
6 VATAN 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA İŞİTME EN.KULÜBÜ KOCAELİ İ.EN.E.K.G.KULÜBÜ
7 VATAN 14.00 U 13 1.KÜME ATICILAR SPOR KUMLA GENÇLİK SPOR
8 VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR AKPINAR İD.YURDU
9 ALTINOVA 11.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇELER SPOR YOL SPOR
10 ALTINOVA 13.00 U 13 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR BURSA GÜVEN SPOR
11 ALTINOVA 14.30 U 13 KLASMAN CİHAN SPOR ÖZLÜCE SPOR
12 ALTINOVA 16.00 2.KÜME TUNA GENÇLİK NİL.ALTINŞEHİR SPOR
13 PANAYIR 12.00 2.KÜME MAKSEM SPOR VAKIF SPOR
14 PANAYIR 14.00 2.KÜME ALACAHIRKA SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR
15 PANAYIR 16.00 2.KÜME KAZIKLI SPOR BEYAZIT GENÇLİK
16 DEMİRTAŞ 13.00 U 13 KLASMAN İSMETİYE SPOR BURGAZ SPOR
17 DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER L. İSMETİYE SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
18 MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
19 MERİNOS 14.30 U 13 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR YİĞİTLER SPOR
20 SOĞANLI 13.00 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR İNANÇ SPOR
21 SOĞANLI 14.30 U 13 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR FATİH GÜCÜ SPOR
22 SOĞANLI 16.00 2.KÜME İNANÇSPOR OVAAKÇA SPOR
23 HÜRRİYET 13.00 U 13 KLASMAN ALTINOK SPOR KARAPINAR SPOR
24 HÜRRİYET 14.30 U 13 1.KÜME BOSCH SPOR NİL.BEŞEVLER SPOR
25 HÜRRİYET 16.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR HAMİTLER SPOR
26 FETHİYE 12.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU SPOR GEMLİK BLD.SPOR
27 FETHİYE 14.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR ESENEVLER SPOR
28 FETHİYE 16.00 2.KÜME ÇALI SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
29 BAĞLARBAŞI 13.00 U 13 KLASMAN BORDO SPOR ÇAMLICA SPOR
30 BAĞLARBAŞI 14.30 U 13 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÇİLEK SPOR
31 BAĞLARBAŞI 16.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR DEMİRCİ SPOR
32 DİKKALDIRIM 13.00 U 13 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR İZNİK SPOR
33 DİKKALDIRIM 14.30 U 13 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR
34 DİKKALDIRIM 16.00 SÜPER L. ODUNLUK SPOR YAVUZSELİM SPOR
35 EMEK 13.00 U 13 1.KÜME BALKAN SPOR YAVUZSELİM SPOR
36 EMEK 14.30 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR HOCAKÖY SPOR
37 EMEK 16.00 U 13 ELİT EMEK SPOR YENİ KARAMAN SPOR
38 Ş.BAŞOL 11.00 U 13 1.KÜME MİLLET MAH.SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
39 Ş.BAŞOL 12.30 U 13 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR HÜRRİYET SPOR
40 Ş.BAŞOL 14.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KARINCALIGÜCÜ SPOR
41 Ş.BAŞOL 16.00 2.KÜME SAMANLI SPOR SIRAMEŞELER SPOR
42 ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ B.YILDIRIM İ.E.SPOR KULÜBÜ DENİZLİ İ.E.SPOR KULÜBÜ
43 ARABAYATAĞI 14.30 2.KÜME AHISKASPOR ÇİÇEKLİ SPOR
44 ARABAYATAĞI 16.30 U 13 1.KÜME VAKIF SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞ
45 HACIVAT 11.00 U 13 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ AĞAKÖY SPOR
46 HACIVAT 12.30 U 13 KLASMAN Ç.MEHMET SPOR ODUNLUK SPOR
47 HACIVAT 14.00 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ SİNANDEDE UFUK SPOR
48 HACIVAT 16.00 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
49 KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR DEMİRCİ SPOR
50 KESTEL TOKİ 13.30 U 13 1.KÜME KESTEL BLD.SPOR GEÇİT SPOR
51 KESTEL TOKİ 15.00 U 13 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR
52 GEMLİK SUNİ 12.00 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN MUTLULAR SPOR
53 GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR ALTINOVA GENÇLİK SPOR
54 ORG.GÖL 12.00 U 13 1.KÜME ORHANGAZİ F.K.SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR
55 ORG.GÖL 14.00 2.KÜME KERAMET SPOR ÖRNEKKÖY SPOR
56 ORG.GÖL 16.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
57 İZNİK SUNİ 13.00 2.KÜME BOYALICA SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR
58 İZNİK STAD 16.00 SÜPER L. İZNİK SPOR GÜRSU BLD.SPOR
59 İNG.KURTULUŞ 12.30 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR B.İDMAN OCAĞI SPOR
60 İNG.KURTULUŞ 14.00 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR İNG.MOBİLYA SPOR
61 İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR ORHANELİ SPOR
62 İNG.SANAYİ 12.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR ARABAYATAĞI SPOR
63 İNG.SANAYİ 14.00 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR CERRAH SPOR
64 İNG.SANAYİ 16.00 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR GENÇLERGÜCÜ
65 İNG.YENİCE KÖYÜ 12.00 U 13 KLASMAN ILGAR SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR
66 İNG.YENİCE KÖYÜ 13.30 U 13 KLASMAN YENİCE SPOR İNG.ORHANİYE SPOR
67 İNG.YENİCE KÖYÜ 15.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZ
68 ORHANELİ 14.00 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR
69 ORHANELİ 16.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KARTAL SPOR
70 KELES İLÇE 16.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR
71 GÖRÜKLE 16.00 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK SPOR 19 MAYIS SPOR
72 MUDANYA 16.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR FETHİYE İD.YURDU
73 KARACABEY SUNİ 14.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR YALINTAŞ SPOR
74 KARACABEY SUNİ 16.00 2.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR ÇİMEN SPOR
75 M.K.PAŞA İLÇE 16.00 SÜPER L. M.K.PAŞA SPOR BLD. DOĞUGÜCÜ SPOR
76 M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN KAVAKLIGÜCÜ SPOR ÇİMEN SPOR
77 M.VAHAP ÇEKİ 14.00 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR ROMAN SPOR
78 M.VAHAP ÇEKİ 16.00 2.KÜME AKAR SPOR KARACABEY BLD.SPOR
11 MART 2020 ÇARŞAMBA
1 ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME VAKIF SPOR VATAN SPOR
2 FETHİYE 16.00 U 17 1.KÜME BALKAN SPOR KARACABEY BLD.SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir