Ev / Genel / 7 MART CUMARTESİ SONUÇLARI

7 MART CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 12.00 U 17 1.K. YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 4 0
ATICILAR 1 14.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR KESTEL BLD.SPOR 1 3
ATICILAR 1 16.00 U 17 1.K. NAMIKKEMAL SPOR PANAYIR SPOR 4 1
ATICILAR 2 11.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR BURSA YILDIRIM SPOR 0 5
ATICILAR 2 13.00 U 13 1.KÜME E.GAZİ MESKEN SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 2
ATICILAR 2 14.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM AYYILDIZ SPOR ÇALI SPOR 5 1
ATICILAR 2 16.00 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR MİLLET MH.SPOR 1 0
VATAN 13.00 U 13 KLASMAN YILDIRI ERİKLİ SPOR NİL.ERTUĞRUL SPOR 0 1
VATAN 14.30 U 17 1.K. BARBAROS SPOR BALKAN SPOR 0 2
VATAN 16.30 U 13 KLASMAN YILDIRIM BLD.JİMNASTİK DEĞİRMENLİKIZIK SPOR 14 0
ALTINOVA 12.00 U 13 ELİT BURSA 19 MAYIS SPOR ZAFER SPOR 0 2
ALTINOVA 14.00 U 17 KLASMAN BURSA 19 MAYIS SPOR BEYAZIT GENÇLİK 1 8
ALTINOVA 16.00 U 17 KLASMAN TUNA GENÇLİK İVAZPAŞA SPOR 2 0
DEMİRTAŞ 12.00 U 13 ELİT K.KAYA KÜLTÜR SPOR BAĞLARBAŞI SPOR 4 0
DEMİRTAŞ 14.00 U 17 1.K. TÜTÜN SPOR NİLÜFERSPOR 1987 4 1
MERİNOS 13.30 U 17 KLASMAN ÇİRİŞHANE GENÇLİK ALTINOVA GENÇLİK 1 0
SOĞANLI 11.00 U 17 ELİT ALTINSABAN SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 2 3
SOĞANLI 13.00 U 17 1.K. SIRAMEŞELER SPOR BOSCH SPOR 1 4
SOĞANLI 15.00 U 13 1.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 0 2
SOĞANLI 16.30 U 13 KLASMAN SIRAMEŞELER SPOR YUNUSELİ SPOR 2 1
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR PANAYIR SPOR 0 1
BAĞLARBAŞI 14.00 U 17 KLASMAN SOĞUKKUYU SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 4
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. EMEK SPOR KARADENİZ GÜVEN 2 1
HÜRRİYET 12.00 U 17 ELİT YENİ KARAMAN SPOR FETHİYE İD.YURDU 3 2
HÜRRİYET 14.00 U 17 ELİT HÜRRİYET SPOR YOL SPOR 2 1
HÜRRİYET 16.00 U 17 ELİT ALTINOK SPOR HAMİTLER SPOR 0 3
FETHİYE 12.00 U 17 KLASMAN ÇAĞLAYAN SPOR MİLLET MH.SPOR 2 1
FETHİYE 14.00 U 17 ELİT BURSA GÜVEN SPOR ARABAYATAĞI SPOR 1 3
FETHİYE 16.00 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR MERİNOS 1938 SPOR 0 6
DİKKALDIRIM 12.00 U 17 1.K. EMNİYET SPOR EMEK SPOR 1 3
DİKKALDIRIM 14.00 U 17 KLASMAN BURSA İDMANOCAĞI SPOR ÇEKİRGE SPOR 1 0
DİKKALDIRIM 16.00 U 17 1.K. GÖRÜKLE İPEK SPOR BURGAZ SPOR 3 3
EMEK 12.00 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR YUNUSELİ SPOR 1 7
EMEK 14.00 U 17 KLASMAN İNANÇ SPOR ORTABAĞLAR SPOR 1 2
EMEK 16.00 U 17 KLASMAN AKPINAR İD.YURDU HARMANCIK SPOR Oynanmadı
Ş.BAŞOL 12.00 U 17 KLASMAN YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ PANAYIR GÜNEŞ SPOR 0 0
Ş.BAŞOL 14.00 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR 0 2
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ 4 3
ARABAYATAĞI 12.00 U 17 KLASMAN ERİKLİGÜCÜ SPOR NİLÜFER FSM SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 14.00 U 17 1.K. VAKIF SPOR İNG.DOĞAN SPOR 1 2
ARABAYATAĞI 16.00 SÜPER L. HACIVAT SPOR K.ÇEŞME KANARYA 2 2
HACIVAT 12.00 U 17 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ HÜD.KARTAL SPOR 3 1
HACIVAT 14.00 U 17 ELİT YİĞİTLER SPOR ATICILAR SPOR 0 3
HACIVAT 16.00 U 17 1.K. Ç.MEHMET GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR 0 2
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 1.KÜME BURSA YILDIZORDU SPOR AKHİSAR DEMİR SPOR 1 1
KESTEL TOKİ 14.00 U 17 KLASMAN BURSA YILDIZORDU SPOR 1922 GEMLİK GÜVEN 4 3
KESTEL TOKİ 16.00 U 17 KLASMAN KARAPINAR SPOR DEMETEVLER SPOR 6 1
GEMLİK İLÇE 16.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR ELMASBAHÇE SPOR 1 1
GEMLİK SUNİ 14.00 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR K.YEŞİLDAĞ SPOR 2 2
GEMLİK SUNİ 16.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ZAFER SPOR 2 4
ORHANGAZİ GÖL 13.00 U 17 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ UMUR SPOR 3 0
İNG.KURTULUŞ 12.00 U 17 KLASMAN İNG.OSMANİYE SPOR KARADENİZ GÜVEN 1 2
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 17 KLASMAN ILGAR SPOR OVAAKÇA SPOR 0 5
İNG.KURTULUŞ 16.00 U 17 1.K. İNG.KURTULUŞ SPOR İNG.YENİCE SPOR 2 0
İNG.SANAYİ 14.00 U 17 1.K. GENÇLERGÜCÜ SPOR GÜRSU BLD.SPOR 1 2
İNG.SANAYİ 16.00 U 17 ELİT KAFKAS SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR 4 0
YENİŞEHİR 16.00 U 17 1.K. YENİŞEHİR BLD.SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 4
MUDANYA 12.00 U 17 1.K. MUDANYA SPOR ELMASBAHÇE SPOR 5 2
KARACABEY SUNİ 16.00 U 17 1.K. KARACABEY BLD.SPOR YAVUZSELİM SPOR 1 2
M.VAHAP ÇEKİ 12.30 U 13 ELİT M.KEMAL PAŞA 2014 SPOR BURSA SPOR 0 6
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 17 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR ORHANGAZİ FUT.KLB. 2 0
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 17 KLASMAN M.K.PAŞASPOR BLD. ÇİMEN SPOR 1 3

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir