Ev / 2. Küme / 8 MART PAZAR SONUÇLARI

8 MART PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 2 14.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YILDIRIM SPOR 1 3
YENİŞEHİR 14.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. HENDEK SPOR 3 1
ATICILAR 1 12.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR MURADİYE SPOR 2 0
ATICILAR 1 14.00 2.KÜME BAHAR SPOR TİRİLYE SPOR 1 3
ATICILAR 1 16.00 2.KÜME AHMETPAŞA SPOR KUMYAKA SPOR 4 1
VATAN 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA İŞİTME EN.KULÜBÜ KOCAELİ İ.EN.E.K.G.KULÜBÜ 2 1
VATAN 14.00 U 13 1.KÜME ATICILAR SPOR KUMLA GENÇLİK SPOR 9 0
VATAN 16.00 2.KÜME VATAN SPOR AKPINAR İD.YURDU 5 1
ALTINOVA 11.30 U 13 ELİT ELMASBAHÇELER SPOR YOL SPOR 0 4
ALTINOVA 13.00 U 13 1.KÜME FİDYEKIZIK SPOR BURSA GÜVEN SPOR 0 16
ALTINOVA 14.30 U 13 KLASMAN CİHAN SPOR ÖZLÜCE SPOR 1 2
ALTINOVA 16.00 2.KÜME TUNA GENÇLİK NİL.ALTINŞEHİR SPOR 0 6
PANAYIR 12.00 2.KÜME MAKSEM SPOR VAKIF SPOR 1 1
PANAYIR 14.00 2.KÜME ALACAHIRKA SPOR 1922 SELANİKLİLER SPOR Oynanmadı
PANAYIR 16.00 2.KÜME KAZIKLI SPOR BEYAZIT GENÇLİK 1 1
DEMİRTAŞ 13.00 U 13 KLASMAN İSMETİYE SPOR BURGAZ SPOR 1 5
DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER L. İSMETİYE SPOR ÇAĞLAYAN SPOR 6 2
MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR 3 0
MERİNOS 14.30 U 13 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR YİĞİTLER SPOR 0 2
SOĞANLI 13.00 U 13 KLASMAN DEMİRYOLU SPOR İNANÇ SPOR 1 3
SOĞANLI 14.30 U 13 KLASMAN ÇİFTEHAVUZLAR SPOR FATİH GÜCÜ SPOR 7 1
SOĞANLI 16.00 2.KÜME İNANÇSPOR OVAAKÇA SPOR 1 3
HÜRRİYET 13.00 U 13 KLASMAN ALTINOK SPOR KARAPINAR SPOR 4 2
HÜRRİYET 14.30 U 13 1.KÜME BOSCH SPOR NİL.BEŞEVLER SPOR 0 6
HÜRRİYET 16.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR HAMİTLER SPOR 3 1
FETHİYE 12.30 U 13 ELİT FETHİYE İD.YURDU SPOR GEMLİK BLD.SPOR 3 2
FETHİYE 14.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR ESENEVLER SPOR 1 1
FETHİYE 16.00 2.KÜME ÇALI SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 6 2
BAĞLARBAŞI 13.00 U 13 KLASMAN BORDO SPOR ÇAMLICA SPOR 6 0
BAĞLARBAŞI 14.30 U 13 KLASMAN ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK ÇİLEK SPOR 1 3
BAĞLARBAŞI 16.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR DEMİRCİ SPOR 1 1
DİKKALDIRIM 13.00 U 13 KLASMAN ÜÇEVLER SPOR İZNİK SPOR 2 1
DİKKALDIRIM 14.30 U 13 1.KÜME HÜD.KARTAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR 4 1
DİKKALDIRIM 16.00 SÜPER L. ODUNLUK SPOR YAVUZSELİM SPOR 2 1
EMEK 13.00 U 13 1.KÜME BALKAN SPOR YAVUZSELİM SPOR 2 2
EMEK 14.30 U 13 KLASMAN GÜNEŞTEPE SPOR HOCAKÖY SPOR 1 2
EMEK 16.00 U 13 ELİT EMEK SPOR YENİ KARAMAN SPOR 2 1
Ş.BAŞOL 11.00 U 13 1.KÜME MİLLET MAH.SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 2
Ş.BAŞOL 12.30 U 13 1.KÜME YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ SPOR HÜRRİYET SPOR 3 0
Ş.BAŞOL 14.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR KARINCALIGÜCÜ SPOR 2 2
Ş.BAŞOL 16.00 2.KÜME SAMANLI SPOR SIRAMEŞELER SPOR 4 3
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ B.YILDIRIM İ.E.SPOR KULÜBÜ DENİZLİ İ.E.SPOR KULÜBÜ 4 1
ARABAYATAĞI 14.30 2.KÜME AHISKASPOR ÇİÇEKLİ SPOR 2 1
ARABAYATAĞI 16.30 U 13 1.KÜME VAKIF SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞ 1 3
HACIVAT 11.00 U 13 KLASMAN HACIVAT G.BİRLİĞİ AĞAKÖY SPOR 1 1
HACIVAT 12.30 U 13 KLASMAN Ç.MEHMET SPOR ODUNLUK SPOR 1 2
HACIVAT 14.00 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ SİNANDEDE UFUK SPOR 2 1
HACIVAT 16.00 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR 4 2
KESTEL TOKİ 12.00 U 13 KLASMAN DEĞİRMENÖNÜ SPOR DEMİRCİ SPOR 5 4
KESTEL TOKİ 13.30 U 13 1.KÜME KESTEL BLD.SPOR GEÇİT SPOR 7 2
KESTEL TOKİ 15.00 U 13 KLASMAN GÜRSU YENİDOĞAN SPOR DEMİRTAŞ SPOR 1 0
GEMLİK SUNİ 12.00 2.KÜME 1922 GEMLİK GÜVEN MUTLULAR SPOR 2 0
GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR ALTINOVA GENÇLİK SPOR Oynanmadı
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.KÜME ORHANGAZİ F.K.SPOR NİLÜFER ALTINŞEHİR SPOR 4 3
ORG.GÖL 14.00 2.KÜME KERAMET SPOR ÖRNEKKÖY SPOR Oynanmadı
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK 1 1
İZNİK SUNİ 13.00 2.KÜME BOYALICA SPOR BURSA İPEKYOLU SPOR 5 3
İZNİK STAD 16.00 SÜPER L. İZNİK SPOR GÜRSU BLD.SPOR 0 0
İNG.KURTULUŞ 12.30 U 13 ELİT GAZİPAŞA SPOR B.İDMAN OCAĞI SPOR 4 1
İNG.KURTULUŞ 14.00 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR İNG.MOBİLYA SPOR 2 0
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR ORHANELİ SPOR 2 1
İNG.SANAYİ 11.00 U 13 ELİT İNEGÖL SPOR BUR.İNG.GENÇ YILDIZ 5 6
İNG.SANAYİ 12.30 U 13 ELİT KAFKAS SPOR ARABAYATAĞI SPOR 1 4
İNG.SANAYİ 14.00 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR CERRAH SPOR 0 3
İNG.SANAYİ 16.00 SÜPER L. AKHİSAR DEMİR GENÇLERGÜCÜ 2 1
İNG.YENİCE KÖYÜ 12.00 U 13 KLASMAN ILGAR SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR 3 2
İNG.YENİCE KÖYÜ 13.30 U 13 KLASMAN YENİCE SPOR İNG.ORHANİYE SPOR 1 3
ORHANELİ 14.00 U 13 KLASMAN ORHANELİ SPOR ŞÜKRANİYE SPOR 0 0
ORHANELİ 16.00 2.KÜME BÜYÜKORHAN SPOR KARTAL SPOR 2 0
KELES İLÇE 16.00 SÜPER L. KELES GENÇLİK BAĞLARBAŞI SPOR 4 1
GÖRÜKLE 16.00 SÜPER L. GÖRÜKLE İPEK 19 MAYIS SPOR 3 0
MUDANYA 16.00 SÜPER L. BURGAZ SPOR FETHİYE İD.YURDU 3 2
KARACABEY SUNİ 14.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR YALINTAŞ SPOR 1 4
KARACABEY SUNİ 16.00 2.KÜME KARACABEY ESNAF SPOR ÇİMEN SPOR 3 1
M.K.PAŞA İLÇE 16.00 SÜPER L. M.K.PAŞA BLD. DOĞUGÜCÜ SPOR 3 2
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN KAVAKLIGÜCÜ SPOR ÇİMEN SPOR 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 2.KÜME ÇIRPANGÜCÜ SPOR ROMAN SPOR 0 1
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 2.KÜME AKAR SPOR KARACABEY BLD.SPOR 1 7

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir