Ev / 2. Küme / 14 VE 15 MART FUTBOL PROGRAMI

14 VE 15 MART FUTBOL PROGRAMI

14 MART CUMARTESİ
ATICILAR 1 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRTAŞ SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
ATICILAR 1 14.00 U 17 ELİT DEMİRTAŞ SPOR YENİ KARAMAN SPOR
ATICILAR 1 16.00 U 17 ELİT ZAFER SPOR BURSA GÜVEN SPOR
ATICILAR 2 12.00 U 13 ELİT BURSA SPOR ELMASBAHÇE SPOR
ATICILAR 2 14.00 U 17 1.K. ELMASBAHÇE SPOR SIRAMEŞELER SPOR
ATICILAR 2 16.00 U 17 ELİT ATICILAR SPOR HÜRRİYET SPOR
VATAN 12.30 U 17 KLASMAN BEYAZIT SPOR NİLÜFER FSM.SPOR
VATAN 14.30 U 17 KLASMAN İVAZPAŞA SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
VATAN 16.30 U 13 KLASMAN NAMIKKEMAL SPOR YILDIRIM BLD.JİMNASTİK
ALTINOVA 12.00 U 17 ELİT YOLSPOR FETHİYE İD.YURDU
ALTINOVA 14.00 U 17 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK ŞÜKRANİYE SPOR
ALTINOVA 16.00 SÜPER L. 19 MAYIS SPOR VEFA SPOR
MERİNOS 13.00 U 13 KLASMAN MERİNOS 1938 SPOR HAMİTLER SPOR
PANAYIR 16.00 U 17 KLASMAN PANAYIR GÜNEŞ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
OVAAKÇA 14.00 U 17 KLASMAN OVAAKÇA SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
SOĞANLI 14.00 U 13 KLASMAN FATİHGÜCÜ SPOR Ç.MEHMET GENÇLİK
SOĞANLI 16.00 U 17 KLASMAN K.YEŞİLDAĞ SPOR BURSA YIDIZORDU SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 U 17 1.K. BALKAN SPOR CİHAN SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. BAĞLARBAŞI SPOR AKHİSAR DEMİR
HÜRRİYET 12.00 U 13 KLASMAN NİLÜFER ERTUGRUL SPOR GÜNEŞTEPE SPOR
HÜRRİYET 14.00 U 17 KLASMAN YUNUSELİ SPOR YAVUZSELİM G.BİRLİĞİ
HÜRRİYET 16.00 U 17 1.K. NİLÜFER SPOR 1987 KARACABEY BLD.SPOR
FETHİYE 12.00 U 13 1.K. NİL.ALTINŞEHİR SPOR FİFDYEKIZIK SPOR
FETHİYE 14.00 U 17 ELİT NİL.ALTINŞEHİR SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR
FETHİYE 16.00 SÜPER L. FETHİYE İD.YURDU GÖRÜKLE İPEK SPOR
DİKKALDIRIM 11.30 U 13 1.K. HÜD DİKKALDIRIM SPOR VAKIF SPOR
DİKKALDIRIM 13.00 U 13 KLASMAN HOCA KÖY SPOR NİLÜFER 16 SPOR
DİKKALDIRIM 14.30 U 13 KLASMAN ODUNLUK SPOR ÇAMLICA SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 U 17 KLASMAN ÇEKİRGE SPOR ILGAR SPOR
EMEK 12.00 U 13 KLASMAN DEMİRCİ SPOR İSMETİYE SPOR
EMEK 14.00 U 17 KLASMAN DEMİRCİ SPOR SOĞUKKUYU SPOR
EMEK 16.00 U 17 ELİT HAMİTLER SPOR YİĞİTLER SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 U 17 KLASMAN MİLLET MH.SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 U 17 1.K. E.GAZİ MESKEN SPOR ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ
Ş.BAŞOL 16.00 U 17 1.K. YAVUZSELİM SPOR BARBAROS SPOR
ARABAYATAĞI 13.00 U 13 KLASMAN BURSA YILDIRIM SPOR YILDIRIM AYYILDIZ SPOR
ARABAYATAĞI 14.30 U 13 ELİT ARABAYATAĞI SPOR GAZİPAŞA SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 U 17 ELİT ARABAYATAĞI SPOR M.K.PAŞA 2014 SPOR
HACIVAT 12.30 U 13 KLASMAN YIDIRIM ERİKLİ SPOR AHMETPAŞA SPOR
HACIVAT 14.00 U 17 KLASMAN ORTABAĞLAR SPOR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR
HACIVAT 16.00 U 17 KLASMAN MİMARSİNAN GENÇLİK HACIVAT G.BİRLİĞİ
KESTEL TOKİ 12.00 U 17 ELİT KESTEL BLD.SPOR ALTINOK SPOR
KESTEL TOKİ 14.00 U 13 KLASMAN AĞAKÖY SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK
GEMLİK SUNİ 12.00 U 17 KLASMAN ÇOTANAK SPOR KARAPINAR SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 17 KLASMAN 1922 GEMLİK GÜVEN SPOR İNANÇ SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 U 17 ELİT GEMLİK BLD.SPOR ALTINSABAN SPOR
UMURBEY 16.00 U 17 1.K. UMUR SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR
ORG.GÖL 16.00 U 17 ELİT ORHANGAZİ FUT.KLB. KAFKAS SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.00 U 17 KLASMAN BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR BURSA İDMANOCAĞI SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 U 17 KLASMAN KARADENİZ GÜVEN SPOR HÜD.KARTAL SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 SÜPER L. GENÇLERGÜCÜ SPOR KESTEL BLD.SPOR
HARMANCIK 15.00 U 17 KLASMAN HARMANCIK APOR TUNA GENÇLİK
GÜZELYALI 15.00 U 13 KLASMAN BURGAZ SPOR DEĞİRMENLİKIZIK SPOR
KARACABEY SUNİ 12.00 U 13 1.K. KARACABEY BLD.SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
KARACABEY SUNİ 14.00 U 17 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ TÜTÜN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 U 13 KLASMAN M.K.PAŞA SPOR BLD. GÜRSU YENİDOĞAN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 U 13 KLASMAN ÇİMEN SPOR K.ÇEŞME KANARYA SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 U 17 KLASMAN ÇİMEN SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
15 MART PAZAR
ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR YEŞİLKÖY SPOR
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR ARİFİYE KALAYCI
ATICILAR 1 12.00 2.KÜME AMETPAŞA SPOR ALACAHIRKA SPOR
ATICILAR 1 14.00 2.KÜME SİNANDEDE UFUK SPOR CERRAH SPOR
ATICILAR 1 16.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ŞÜKRANİYE SPOR
ATICILAR 2 11.00 U 13 KLASMAN BAHAR SPOR BORDO SPOR
ATICILAR 2 12.30 U 13 KLASMAN ŞÜKRANİYE SPOR ÇİFTEHAVUZLAR SPOR
ATICILAR 2 14.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BÜYÜKORHAN SPOR
ATICILAR 2 16.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR DUAÇINAR SPOR
VATAN 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA İŞİTME EN.KULÜBÜ İST.ÇEKMEKÖY BİEEKGSK
VATAN 14.00 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR
VATAN 16.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK BOYALICA SPOR
ALTINOVA 11.30 U 13 ELİT BUR.İNG.GENÇ YILDIZLAR EMEK SPOR
ALTINOVA 13.00 U 13 ELİT YOL SPOR FETHİYE İD.YURDU
ALTINOVA 14.30 U 13 KLASMAN ALTINOVA GENÇLİK ÜÇEVLER SPOR
ALTINOVA 16.00 2.KÜME MURADİYE SPOR SELİM SPOR
DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR ODUNLUK SPOR
PANAYIR 16.00 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR TUNA GENÇLİK
MERİNOS 13.00 BAYANLAR SOĞANLI K.B.NİLÜFER SPOR SAKARYA ANKA SPOR B.F.K.
SOĞANLI 14.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK 1922 GEM.GÜVEN SPOR
SOĞANLI 16.00 2.KÜME SIRAMEŞLER SPOR KAZIKLI SPOR
BAĞLARBAŞI 12.00 U 13 ELİT BAĞLARBAŞI SPOR ZAFER SPOR
BAĞLARBAŞI 14.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İSMETİYE SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR KURTULUŞ SPOR
HÜRRİYET 11.00 U 13 1.K. HÜRRİYET SPOR BOSCH SPOR
HÜRRİYET 12.30 U 13 ELİT YENİ KARAMAN SPOR KAFKAS SPOR
HÜRRİYET 14.30 U 13 1.K. NİLÜFER BEŞEVLER SPOR E.GAZİ MESKEN SPOR
HÜRRİYET 16.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR OAVAAKÇA SPOR
FETHİYE 11.00 U 13 1.K. BURSA GÜVEN SPOR MİLLET MH.SPOR
FETHİYE 12.30 U 13 KLASMAN İHSANİYE SPOR CİHAN SPOR
FETHİYE 14.00 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU MAKSEM SPOR
FETHİYE 16.00 2.KÜME ÇALI SPOR VATAN SPOR
DİKKALDIRIM 11.00 U 13 1.K. GENÇSARAY GENÇLİK BALKAN SPOR
DİKKALDIRIM 12.30 U 13 ELİT B.İDMANOCAĞI SPOR ALTINSABAN SPOR
DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME DEMİRCİ SPOR KARINCALIGÜCÜ SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR BAHAR SPOR
EMEK 12.00 U 13 KLASMAN ÇALI SPOR DEĞİRMENÖNÜ SPOR
EMEK 13.30 U 13 KLASMAN MUSTAFA GÖNDEN SPOR UMUR SPOR
EMEK 15.00 U 13 1.K. GEÇİT SPOR K.B.OKKS BAŞAK SPOR
Ş.BAŞOL 10.30 U 13 1.K. YAVUZSELİM SPOR KESTEL BLD.SPOR
Ş.BAŞOL 12.00 2.KÜME SAMANLI SPOR AHISKA SPOR
Ş.BAŞOL 14.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR EMEK SPOR
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ B.YILDIRIM İ.E.SPOR KULÜBÜ MANAVGAT BEL.İ.E SP.KLB
ARABAYATAĞI 15.00 2.KÜME KARTAL SPOR NAMIKKEMAL SPOR
HACIVAT 12.00 2.KÜME ESENEVLER SPOR KUMYAKA SPOR
HACIVAT 14.00 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR ÇİÇEKLİ SPOR
HACIVAT 16.00 2.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR İNG.ORHANİYE SPOR
KESTEL TOKİ 12.00 BAYANLAR AĞAKÖY SPOR RÜZGARLI BAHÇE İD.YURDU
KESTEL TOKİ 15.00 U 13 KLASMAN ÇİLEK SPOR YUNUSELİ SPOR
KESTEL TOKİ 16.30 U 13 KLASMAN GÜRSU SPOR KARAPINAR SPOR
GEMLİK SUNİ 14.00 U 13 KLASMAN ZEYTİN SPOR ALTINOK SPOR
GEMLİK SUNİ 16.00 U 13 ELİT GEMLİK BLD.SPOR KAPLIKAYA KÜLTÜR SPOR
ORG.İLÇE 16.00 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ HACIVAT SPOR
ORG.GÖL 12.00 U 13 1.K. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ TÜTÜN SPOR
ORG.GÖL 14.00 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR BAYINDIR SPOR
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME KERAMET SPOR İNANÇ SPOR
İZNİK DIŞ 12.00 U 13 KLASMAN İZNİK SPOR GEMLİK ALTINAYAKLAR SPOR
İNG.KURTULUŞ 14.00 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR İZNİK SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR GEMLİK SPOR
YENİŞEHİR 16.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR BURSA ÇELTİK SPOR
MUDANYA 16.00 2.KÜME TİRİLYE SPOR NİLÜFER FSM SPOR
ORHANELİ 16.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD.
KARACABEY SUNİ 12.00 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR YALINTAŞ SPOR
KARACABEY SUNİ 14.00 U 13 1.K. KARACABEY G.BİRLİĞİ BARBAROS SPOR
M.K.PAŞA İLÇE 12.00 BAYANLAR ÇİMEN SPOR OZANLARGÜCÜ SPOR
ŞÜKRÜ ERDEM 16.00 U 13 ELİT M.K.PAŞA 2014 SPOR BURSA 19 MAYIS SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 2.KÜME ÇIRPAN GÜCÜ SPOR ULUDAĞ SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 2.KÜME ROMAN SPOR KARACABEY ESNAF SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 2.KÜME ÇİMEN SPOR M.K.PAŞA  AKAR SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir