Ev / 2. Küme / 15 MART PAZAR SONUÇLARI

15 MART PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 14.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR YEŞİLKÖY SPOR 1 1
MİNARELİ ÇAVUŞ 14.00 BÖLGESEL LİG BURSA YILDIRIM SPOR ARİFİYE KALAYCI SPOR 6 1
ATICILAR 1 12.00 2.KÜME AMETPAŞA SPOR ALACAHIRKA SPOR 2 2
ATICILAR 1 14.00 2.KÜME SİNANDEDE UFUK SPOR CERRAH SPOR 2 1
ATICILAR 1 16.00 SÜPER L. K.ÇEŞME KANARYA ŞÜKRANİYE SPOR 3 0
ATICILAR 2 14.00 2.KÜME YILDIRIM AYYILDIZ SPOR BÜYÜKORHAN SPOR 6 3
ATICILAR 2 16.00 SÜPER L. ELMASBAHÇE SPOR  DUAÇINAR SPOR 3 1
VATAN 12.00 İŞİTME ENGELLİ BURSA İŞİTME EN.KULÜBÜ İST.ÇEKMEKÖY BİEEKGSK 0 4
VATAN 14.00 2.KÜME DEĞİRMENTEPE SPOR İNG.OSMANİYE SPOR 4 2
VATAN 16.00 2.KÜME BEYAZIT GENÇLİK BOYALICA SPOR 2 2
ALTINOVA 16.00 2.KÜME MURADİYE SPOR SELİM SPOR 0 1
DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER L. GÜRSU BLD.SPOR ODUNLUK SPOR 2 1
PANAYIR 16.00 2.KÜME 1922 SELANİKLİLER SPOR TUNA GENÇLİK 0 4
SOĞANLI 14.00 2.KÜME ÇİRİŞHANE GENÇLİK 1922 GEM.GÜVEN SPOR 3 5
SOĞANLI 16.00 2.KÜME SIRAMEŞLER SPOR KAZIKLI SPOR 2 0
BAĞLARBAŞI 14.00 SÜPER L. HAMİTLER SPOR İSMETİYE SPOR 0 9
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. ÇAĞLAYAN SPOR KURTULUŞ SPOR 1 4
HÜRRİYET 16.00 2.KÜME MUTLULAR SPOR OAVAAKÇA SPOR 1 2
FETHİYE 14.00 2.KÜME AKPINAR İD.YURDU MAKSEM SPOR 2 2
FETHİYE 16.00 2.KÜME ÇALI SPOR VATAN SPOR 0 2
DİKKALDIRIM 14.00 2.KÜME DEMİRCİ SPOR KARINCALIGÜCÜ SPOR 5 2
DİKKALDIRIM 16.00 2.KÜME NİL.ALTINŞEHİR SPOR BAHAR SPOR 3 0
Ş.BAŞOL 12.00 2.KÜME SAMANLI SPOR AHISKA SPOR 1 0
Ş.BAŞOL 14.00 SÜPER L. MİLLET MH.SPOR EMEK SPOR 0 4
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. YAVUZSELİM SPOR HÜRRİYET SPOR 1 1
ARABAYATAĞI 12.30 İŞİTME ENGELLİ B.YILDIRIM İ.E.SPOR KULÜBÜ BORNOVA SESSİZLER.S.KLB 1 4
ARABAYATAĞI 15.00 2.KÜME KARTAL SPOR NAMIKKEMAL SPOR 4 4
HACIVAT 12.00 2.KÜME ESENEVLER SPOR KUMYAKA SPOR 3 2
HACIVAT 14.00 2.KÜME BURSA İPEKYOLU SPOR ÇİÇEKLİ SPOR 3 4
HACIVAT 16.00 2.KÜME DEĞİRMENÖNÜ SPOR İNG.ORHANİYE SPOR 2 3
ORG.İLÇE 16.00 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ HACIVAT SPOR 1 3
ORG.GÖL 14.00 2.KÜME ÖRNEKKÖY SPOR BAYINDIR SPOR 7 0
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME KERAMET SPOR İNANÇ SPOR 1 11
İNG.KURTULUŞ 14.00 2.KÜME İNG.MOBİLYA SPOR HACIVAT G.BİRLİĞİ 1 3
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. DOĞUGÜCÜ SPOR İZNİK SPOR 1 5
İNG.SANAYİ 16.00 SÜPER L. KAFKAS SPOR GEMLİK SPOR 2 2
YENİŞEHİR 16.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK SPOR BURSA ÇELTİK SPOR 5 0
MUDANYA 16.00 2.KÜME TİRİLYE SPOR NİLÜFER FSM SPOR 3 2
ORHANELİ 16.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR M.K.PAŞASPOR BLD. 2 0
KARACABEY SUNİ 12.00 2.KÜME KARACABEY BLD.SPOR YALINTAŞ SPOR 0 3
M.VAHAP ÇEKİ 12.00 2.KÜME ÇIRPAN GÜCÜ SPOR ULUDAĞ SPOR 6 1
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 2.KÜME ROMAN SPOR KARACABEY ESNAF SPOR 2 1
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 2.KÜME ÇİMEN SPOR M.K.PAŞA  AKAR SPOR 7 1

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir