Ev / 2. Küme / 21 VE 22 MART FUTBOL PROGRAMI

21 VE 22 MART FUTBOL PROGRAMI

21 MART CUMARTESİ
DEMİRTAŞ 16.00 SÜPER L. İSMETİYE SPOR YAVUZSELİM SPOR
HÜRRİYET 16.00 SÜPER L. HÜRRİYET SPOR GÜRSU BLD.SPOR
DİKKALDIRIM 16.00 SÜPER L. ODUNLUK SPOR DOĞUGÜCÜ SPOR
İZNİK İLÇE 16.00 SÜPER L. İZNİK SPOR M.K.PAŞA BLD.
İNG.KURTULUŞ 16.00 SÜPER L. KURTULUŞ SPOR HAMİTLER SPOR
YENİŞEHİR 16.00 2.KÜME SÖYLEMİŞ BAŞAK ÇALI SPOR
ORHANELİ 16.00 SÜPER L. ORHANELİ SPOR ÇAĞLAYAN SPOR
22 MART PAZAR
ATICILAR 2 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR VEFASPOR
YENİŞEHİR İLÇE 15.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BELEDİYE YILDIRIM SPOR
ATICILAR 1 12.00 2.KÜME BAHAR SPOR 1922 SELANİKLİLER
ATICILAR 1 14.00 2.KÜME NAMIKKEMAL SPOR BÜYÜKORHAN SPOR
ATICILAR 1 16.00 SÜPER L. ŞÜKRANİYE SPOR HACIVAT SPOR
VATAN 16.00 2.KÜME SELİM SPOR KARTAL SPOR
ALTINOVA 14.00 2.KÜME MAKSEM SPOR VATAN SPOR
ALTINOVA 16.00 2.KÜME TUNA GENÇLİK ALACAHIRKA SPOR
OVAAKÇA 16.00 2.KÜME OVAAKÇA SPOR ÇİRİŞHANE GENÇLİK
HÜRRİYET 14.00 2.KÜME İNANÇ SPOR MUTLULAR SPOR
HÜRRİYET 16.00 2.KÜME BURSA ÇELTİK SPOR DEMİRYOLU SPOR
FETHİYE 14.00 2.KÜME NİLÜFER FSM SPOR NİL.ALTINŞEHİR SPOR
FETHİYE 16.00 2.KÜME DEMİRCİ SPOR YILDIRIM AYYILDIZ
BAĞLARBAŞI 14.00 2.KÜME YUNUSELİ SPOR MURADİYE SPOR
BAĞLARBAŞI 16.00 SÜPER L. EMEK SPOR K.ÇEŞME KANARYA
Ş.BAŞOL 16.00 SÜPER L. DUAÇINAR SPOR KAFKAS SPOR
ARABAYATAĞI 14.00 2.KÜME KAZIKLI SPOR SAMANLI SPOR
ARABAYATAĞI 16.00 2.KÜME AHISKA SPOR İPEKYOLU SPOR
HACIVAT 14.00 2.KÜME HACIVAT G.BİRLİĞİ DEĞİRMENÖNÜ SPOR
HACIVAT 16.00 2.KÜME ESENEVLER SPOR AHMETPAŞA SPOR
KESTEL İLÇE 16.00 SÜPER L. KESTEL BLD.SPOR AKHİSAR DEMİR
GEMLİK İLÇE 16.00 SÜPER L. GEMLİK SPOR  KARADENİZ GÜVEN
GEMLİK SUNİ 16.00 2.KÜME 19212 GEMLİK GÜVEN ÖRNEKKÖY SPOR
UMURBEY 16.00 SÜPER L. VEFA SPOR FETHİYE İD.YURDU
ORHANGAZİ İLÇE 16.00 SÜPER L. ORHANGAZİ G.BİRLİĞİ ELMASBAHÇE SPOR
ORG.GÖL 16.00 2.KÜME ÇİÇEKLİ SPOR BEYAZIT GENÇLİK
İZNİK DIŞ 14.00 2.KÜME BAYINDIR SPOR KERAMET SPOR
İZNİK DIŞ 16.00 2.KÜME BOYALICA SPOR SIRAMEŞELER SPOR
İNG.KURTULUŞ 16.00 2.KÜME İNG.ORHANİYE SPOR DEĞİRMENTEPE SPOR
İNG.SANAYİ 14.00 2.KÜME CERRAH SPOR İNG.MOBİLYA SPOR
İNG.SANAYİ 16.00 2.KÜME İNG.OSMANİYE SPOR SİNANDEDE UFUK
MUDANYA 16.00 2.KÜME KUMYAKA SPOR TİRİLYE SPOR
GÜZEL YALI 16.00 SÜPER L. BURGAZSPOR GENÇLERGÜCÜ
KARACABEY DIŞ 14.00 2.KÜME ULUDAĞ SPOR KARACABEY BLD.
KARACABEY DIŞ 16.00 2.KÜME KARACABEY ESNAF ÇIRPANGÜCÜ
M.VAHAP ÇEKİ 14.00 2.KÜME M.K.P.AKAR SPOR ROMAN SPOR
M.VAHAP ÇEKİ 16.00 2.KÜME YALINTAŞ SPOR ÇİMEN SPOR

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

AMATÖR LİGLER İPTAL

Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1 ve 2.Amatör Ligler ile U-19 kategorisi 1 ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir