Ev / 1. Küme / YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

YENİ NESİL KALECİ AKADEMİSİ

Kaleci eğitiminde yaşanılan eksikliklerini gidermek amacıyla Gürkan Albayrak tarafından kurulan Bursa Kaleci Akademisi’nde eğitimlerini tamamlayan öğrenciler sertifikalarını törenle aldı.

Dikkaldırımspor Tesisleri’nde önceki gün düzenlenen törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Cermi, Komisyon başkanı Mustafa Çelik, Bursaspor Altyapı Koordinatörü Koray Tanrıverdi, Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu, Bursaspor Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Suphi  Evke, Bursaspor Akademi Kaleci Antrenörü Nail Gürel, Dikkaldırımspor Başkanı Mehmet Yetim, Vahide Aktuğ Okul Müdürü Rafet Yılmaz, Cekirgespor kulüp başkanı Mehmet Ünlügüzel, Profesyonel kaleci antrenörü Oktay Tosun, Elazığ Belediyspor kaleci antrenörü Serhat Öncü, forma sponsoru Hakan Özkan, Akademi doktoru Fikri Dardağ ile veliler ve sporseverler katıldı.

Akademi çalışmalarına katılan 2012 ve 2001 doğumlu 24 öğrenciye faal spor yaşamlarına devam eden AKADEMİ ve YENİ NESİL kalecilerine destek olmaya devam ettiklerini söyleyen Bursa Kaleci Akademisi sorumlusu Gürkan Albayrak, “Haziran ayında başlayan bireysel kaleci eğitimleri yeni başlayan kalecilere kaleci temel tekniği, performans kalecilerine ise fiziksel mental ve teorik eğitimler pozisyon çalışmaları, antrepometrik testler, kale içi pozisyon çalışmaları ile devam edilmektedir. Kaleci Akademimizde çalışmalarımız bundan sonrada devam edecek. Bizlere destek veren ve törenimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmacılar ise Bursa Kaleci Akademisi sorumlusu Gürkan Albayrak ve öğrencileri kutlayarak, çalışmalarında her zaman yanlarında olduklarını ve destek vermeye devam edeceklerini belirterek, bundan sonraki eğitimlerde başarılar dilediler. Yoğun tempodaki çalışmalarını sertifika ile taçlandıran kaleciler ise mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Tören sonunda ise destek verenlere plaketleri törenle takdim edildi.

hakkında ferhat

Ayrıca Kontrol Et

Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlandı

2020-2021 Sezonu Amatör Futbol Ligleri Uygulama Esasları yayınlandı. 2020-2021 sezonunda amatör futbol müsabaka, tescil ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir