Ev / Genel

Genel

19 VE 23 EKİM FUTBOL PROGRAMI

19 EKİM CUMARTESİ ATICILAR 1 12.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GENÇLERGÜCÜ SPOR ATICILAR 1 14.00 U 19 1.KÜME CİHAN SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ ATICILAR 2 14.00 U 19 KLASMAN ALACAHIRKA SPOR OVAAKÇA SPOR ATICILAR 2 16.00 U 19 KLASMAN AHMETPAŞA SPOR DEMİRYOLU SPOR ALTINOVA 16.00 U 19 1.KÜME TUNA GENÇLİK …

Daha fazla oku

13 EKİM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR MALTEPE SPOR 2 1 MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG  YILDIRIM SPOR TKİ TAVŞANLI LİNYİT 0 1 ATICILAR 1 12.30 U 15 ELİT ELMASBAHÇE SPOR DEMİRTAŞ SPOR 3 0 ATICILAR 1 14.00 1.KÜME CİHAN SPOR CUMALIKIZIK SPOR 1 5 ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ …

Daha fazla oku

ALTINOK KARTAL AVLADI

U-19 1.Küme 2.Grupta zirve mücadelesi veren Altınokspor, deplasmanda iki kez geriye düştüğü maçta Kartalspor’u 3-2 mağlup ederek son iki haftaya moralli girdi. Kıran kırana bir mücadeleye sahne olan maça hızlı başlayan Kartalspor, henüz 7.dakikada Oğuzhan ile 1-0 öne geçti. 12.dakikada Altınokspor bu gole kaptan Yusuf’un penaltıdan attığı golle cevap verince …

Daha fazla oku

KARTAL’DAN TEK KURŞUN

U-15 Klasman Ligi 3.Grupta mücadele eden Kartalspor, konuk ettiği  İnegöl temsilcisi Akhisar Demirspor’u 1-0 mağlup ederek haftayı 3 puanla tamamladı. Rakibi karşısında maçın büyük bölümünde üstün bir oyun sergileyen Kartalspor, henüz 10.dakikada Emrecan’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Golün ardından üstü üste geliştirdiği ataklarla farkı açmak için pozisyonlar üreten Siyah-Beyazlılar, …

Daha fazla oku

12 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 14.00 U 15 KLASMAN BAHAR SPOR ZEYTİN SPOR 2 0 ATICILAR 1 16.00 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK 1 0 ATICILAR 2 12.30 U 15 ELİT ZAFER SPOR GAZİPAŞA SPOR 0 7 ATICILAR 2 14.00 U 15 KLASMAN KARTAL SPOR AKHİSARDEMİRSPOR 1 0 ATICILAR 2 16.00 …

Daha fazla oku

12 VE 16 EKİM PROGRAM

 12 EKİM 2019 CUMARTESİ ATICILAR 1 12.00 U 15 KLASMAN BAHAR SPOR ZEYTİN SPOR ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BAHAR SPOR MİMARSİNAN GENÇLİK ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ZAFER SPOR HÜRRİYET SPOR ATICILAR 2 12.00 U 19 1.KÜME KARTAL SPOR ALTINOK SPOR ATICILAR 2 14.00 U 19 ELİT …

Daha fazla oku

6 EKİM PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG GÜLBAHÇE SPOR YEŞİLKÖY SPOR 1 2 MİNARELİ ÇAVUŞ 15.00 BÖLGESEL LİG YILDIRIM SPOR BELEDİYE KÜTAHYA 0 0 ATICILAR 1 16.00 1.KÜME DEMİRTAŞ SPOR ULUDAĞ YILDIZ GENÇLİK 1 4 ATICILAR 2 14.30 U 15 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GEMLİK ALTINAYAK SPOR 3 1 ATICILAR 2 16.00 1.KÜME …

Daha fazla oku

5 EKİM CUMARTESİ SONUÇLARI

ATICILAR 1 12.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACABEY G.BİRLİĞİ 1 3 ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR 0 6 ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR 1 7 ATICILAR 2 14.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR 4 1 ATICILAR 2 …

Daha fazla oku

5 VE 6 EKİM FUTBOL PROGRAMI

5 EKİM CUMARTESİ ATICILAR 1 12.30 U 15 1.KÜME ŞÜKRANİYE SPOR KARACBEY G.BİRLİĞİ ATICILAR 1 14.00 U 19 KLASMAN BEYAZIT GENÇLİK BAHAR SPOR ATICILAR 1 16.00 U 19 ELİT ŞÜKRANİYE SPOR HÜD.DİKKALDIRIM SPOR ATICILAR 2 14.00 U 19 1.KÜME NAMIKKEMAL SPOR GÜRSU BLD.SPOR ATICILAR 2 16.00 U 19 ELİT ATICILAR …

Daha fazla oku

29 EYLÜL PAZAR SONUÇLARI

ATICILAR 3 15.00 BÖLGESEL LİG ZAFER SPOR PAMUKOVA 1968 6 0 YENİŞEHİR 15.00 BÖLGESEL LİG YENİŞEHİR BLD. ARİFİYE KALAYCI 2 1 ATICILAR 1 13.00 U 15 ELİT ZAFER SPOR GEMLİK BLD.SPOR 0 1 ATICILAR 1 15.00 U 15 KLASMAN AĞAKÖY SPOR İNANÇ SPOR 10 0 ATICILAR 1 16.30 1.KÜME BARBAROS …

Daha fazla oku

Watch Dragon ball super